Κατηγορίες

Κατασκευαστές

MaxLink ML-S31D-20 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible

MaxLink ML-S31D-20 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible

Περισσότερες λεπτομέρειες

Store Price: 18,72 €
14,52 € χωρίς Φ.Π.Α.
18,00 € με Φ.Π.Α.

ML-S31D-20

Διαθεσιμότητα : Κατόπιν παραγγελίας

Βρήκατε το προϊόν φθηνότερο; Παρακαλώ ενημερώστε μας

MaxLink ML-S31D-20 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible

Τιμή καταστήματος: 14.52€

Προσωπικά στοιχεία
Ονοματεπώνυμο
*
:
Email
*
:
Τηλέφωνο
:

Πληροφορίες προϊόντος
Διεύθυνση
*
:
Τιμή ανταγωνιστή
*
:

Σχόλια
*Απαραίτητα πεδία


Έχετε ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν; Ρωτήστε μας.

MaxLink ML-S31D-20 1.25G SFP optical module, SM, 1310nm, 20km, 2x LC connector, DDM, Cisco compatible

Τιμή: 14.52€

Προσωπικές πληροφορίες
Ονοματεπώνυμο
*
:
E-mail
*
:
Τηλέφωνο
:


Κάντε την ερώτησή σας
*
*Απαραίτητα πεδία


Προσέθεσε στην λίστα επιθυμούμενων

Specifications

 

Optics

Format:SFP
For cable type:Single Mode
Transmission speed:1 Gbps
Wavelength - Tx/Rx [nm]:1310
Distance [km]:20
Transfer type:2-fiber

Physical characteristics

Operating temperature [°C]:-10 up to 70

Connectors and Interfaces

Optical Connectors:(2) LC

General

Compatibility:Cisco

Software

DDMI - diagnostics:Yes

Καλάθι  

Χώρις προϊόντα

Μεταφορικά 0,00 €
Φ.Π.Α. 0,00 €
Σύνολο 0,00 €

Στις τιμές δεν συμπεριλ. το Φ.Π.Α.

Καλάθι Πληρωμή

Προσφορές

Δεν υπάρχουν προσφορές τώρα