Κατηγορίες

Κατασκευαστές

TP-LINK T1600G-18TS (TL-SG2216) JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots

TP-LINK T1600G-18TS (TL-SG2216) JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots

Περισσότερες λεπτομέρειες

Store Price: 109,20 €
84,68 € χωρίς Φ.Π.Α.
105,00 € με Φ.Π.Α.

T1600G-18TS

Διαθεσιμότητα : Κατόπιν παραγγελίας

Βρήκατε το προϊόν φθηνότερο; Παρακαλώ ενημερώστε μας

TP-LINK T1600G-18TS (TL-SG2216) JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots

Τιμή καταστήματος: 84.68€

Προσωπικά στοιχεία
Ονοματεπώνυμο
*
:
Email
*
:
Τηλέφωνο
:

Πληροφορίες προϊόντος
Διεύθυνση
*
:
Τιμή ανταγωνιστή
*
:

Σχόλια
*Απαραίτητα πεδία


Έχετε ερωτήσεις σχετικά με το προϊόν; Ρωτήστε μας.

TP-LINK T1600G-18TS (TL-SG2216) JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots

Τιμή: 84.68€

Προσωπικές πληροφορίες
Ονοματεπώνυμο
*
:
E-mail
*
:
Τηλέφωνο
:


Κάντε την ερώτησή σας
*
*Απαραίτητα πεδία


Προσέθεσε στην λίστα επιθυμούμενων

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock Yes
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Mounting Rack Mountable
Max Power Consumption 12.3W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 41.97 BTU/h
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 36Gbps
Packet Forwarding Rate 26.8Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 9KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
IPv6 QoS
Voice VLAN
L2 and L2+ Features Static Routing
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
LLDP, LLDP-MED
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
IPv6 ACL
Security AAA
Port Security
DHCP Snooping
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Dos Defend
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum tra nsmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Dual Image
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents T1600G-18TS
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Καλάθι  

Χώρις προϊόντα

Μεταφορικά 0,00 €
Φ.Π.Α. 0,00 €
Σύνολο 0,00 €

Στις τιμές δεν συμπεριλ. το Φ.Π.Α.

Καλάθι Πληρωμή

Προσφορές

Δεν υπάρχουν προσφορές τώρα